Hakkımızda

Sayfamız..

FiRMA PROFiLi: Firmamız 1990 yılında İstanbul Avrupa Yakası’nda kurulmuş olup, tam 28 yıldır hiç durmadan Uluslararası taşımacılık sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Uluslararası Taşımacılık Sektörü ilgi alanına giren konuları itibari ile özel önem arz eden ve bu özelliği Devletimiz tarafından da onaylanan bir sektördür. Gelişen Dünya pazarlarında yer alabilmek için, sektörümüz, teknoloji, bilgi, tecrübe ve çözüm üreten bir yapıda olmalıdır. Kayıkçı Uluslararası Nakliyat, bünyesinde bulunan personel ve araç yatırımlarını günün koşullarına göre dizayn ederek, ihracat ve ithalatçılarımızın beklentilerine karşılık vererek, sektörde haklı bir yer edinmiştir.

HİZMETLERİMİZ Kayıkçı Uluslararası Nakliyat, İstanbul merkez ofisi, yurtdışı acente ve büroları ile müşterilerine taşımacılık alanında gerekli tüm çözümleri sunabilecek bilgi ve deneyime sahiptir. Firmamız Bulgaristan, Romanya, Moldovya, Almanya, Belçika ve Hollanda ağırlıklı çalışmakta olup, diğer Avrupa ülkelerine de gerektiğinde taşımalar yapmaktadır. Tüm taşımalarımız CMR sigortası kapsamında olup, C2 Yetki Belgemize kayıtlı özmal ve kiralık araçlarımızla, komple ve parsiyel, her hafta düzenli olarak ihracat ve ithalat taşımaları gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda ADR ehliyetli şoförlerimiz bulunmakta olup, yanıcı yüklerinizi de taşıyabilmekteyiz.

ARAÇ FİLOMUZ : Firmamız, C2 Yetki Belgesinde kayıtlı bulunan, 16 adet özmal ve 10 adet kiralık olmak üzere toplam 26 adet tenteli tır aracına sahiptir. Şirket bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlar, AB standartlarına uygun, tümü Euro 5 normlarında olup,filomuzun büyük bir kısmı 2014 – 2018 model araçlardan oluşmaktadır.